Elmalma Marka İletişim

Marka psikoloğu Elmalma Marka İletişim; uluslararası ve yerel markalarla birlikte dijital dünyanın sınırlarını genişleten marka iletişim ajansıdır.

Elmalma Marka İletişim

Marka Psikoloğu

Elma, Adem ve Havva’nın cennetten kovulmasına sebep olan meyve olarak bilinse de, aslında temsil ettiği şey bilgidir. Havva, Tanrı’nın onayı olmadan yasak meyveyi yiyerek bilginin sahibi olmuş ve bunun sonucunda da cennetten kovulmuştur.

Elmalma Marka İletişim bu bilgiyi yaratıcılıkla birleştiriyor, geçmişin tecrübesini zamanın fırsat ve olanaklarıyla besleyerek bugünü daha iyi sonuçlarla yaratıyor.

Multi-disipliner ve farklı geçmişlerden gelen bir ekip markalarına daha iyi hizmet verebilmek için 360 derece iletişim çözümleriyle sınırları genişletiyor.

Kurulduğu günden itibaren birçok ilke imza atan Elmalma Marka İletişim; uluslararası ve yerel markalara dijital dünyanın sınırlarını genişleten, pazarlama odaklı, yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunuyor.

Marka Psikoloğu nedir?

Elmalma Marka İletişim markaların da ruhu olduğuna inanıyor ve markanızı dinleyerek, markanızın ruhuna uygun dijital bedenler üretiyor.

Marka psikoloğunuz burada…

Arkanıza yaslanın ve lütfen kendinizi rahat hissedin.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru Sor

Öyle markalar gördük içlerinde ruh yok, nice ruhlar gördük üstlerinde bir markası yok. Dinleyelim çözelim dedik bu durumu…

Hayır, yanlış adres. Elmalma Marka İletişim, markaları uzun uzun dinleyip değerlendirmeler yaptığı için nam-ı diğer Marka Psikoloğu olarak bilinmektedir.

Evet. Platformların belirledikleri kriterler doğrultusunda sanat, spor, siyaset, medya vb alanlarında tanınmış kişilerin hesap onay yönetim süreçlerini İtibar Yönetimi çalışması kapsamında tamamlayabiliyoruz.

Tabii ki, tanıyoruz. Çokta severiz. Kültür-sanatla ilgileniyorsan eminiz sen de tanıyorsundur 🙂

Tam aradığımız kişisin! İşe almakla da kalmaz CEO bile yapabiliriz.

Başvuru Formu

Olmaz olur mu? Binlerce ajans varken neden buradasın sanıyorsun?

Evet. Sinefabrika, Komedi Kanalı, Gizli Kitaplık, Bilsen İyi Olur vb tüm markalarımızla reklam iş birlikteliklerimiz düzenli olarak devam ediyor.

Bazı Referanslar

Engelleri Kaldır Hareketi

Sosyal Sorumluluk

Ocak 2009 tarihinde Rodin Alper Bingöl’ün tez projesi olarak başlayan Engelleri Kaldır Hareketi (EKH), insan hakları için çalışan insanların oluşturduğu, “Engelleri Kaldır Hareketi kimsenin değil, sahiplenen herkesindir!” inancıyla yola çıkarak İstanbul merkezli olmak üzere dünya çapında bir harekettir.

Tüm hükümetlerden, siyasi ideolojilerden, ekonomik çıkarlardan ve dinlerden bağımsız hareket eden EKH’nin nihai amacı, “Kalbini engelleme, engelleri kaldır!” sloganı ile her türlü siyasi ideoloji ve dünya görüşünün üstünde bir değer olarak kabul ettiği insan haklarına yönelik her türlü ihlalin önüne geçmek, bu ihlal sorunlarının kaynağına ilişkin farkındalığı geliştirmek ve somut çözüm önerilerini uygun yöntem ve stratejilerle hayata geçirmektir.

Kalbini engelleme, engelleri kaldır! Engelleri Kaldır Hareketi kimsenin değil, sahiplenen herkesindir. E.K.H., “insan”ın önündeki tüm sıfatlardan ayrıştırıldığı ve sadece insan olması sebebiyle hak ettiği çağdaş toplum düzenine ulaşmayı amaçlamaktadır.

http://engellerikaldir.com